אודות חברת טופ קיטשן

אודות טופ קיטשן

חברת טופ קיטשן מתמחה בעיצוב ותכנון מטבחים לקשת רחבה של לקוחות בחיפה והצפון ועם מגוון פרויקטים בכל הארץ, החברה בעלת וותק והתמחות בעיצוב מטבחים בהתאמה אישית.

במהלך השנים חברת טופ קיטשן תכננה ועיצבה מטבחים בסוגים שונים דוגמת: מטבחים בחיפוי זכוכית, מטבחים קלאסיים, מטבחים מודרניים, מטבחים כפריים ומטבחים בהתאמה אישית עבור מגוון רחב של לקוחות בעלי צרכים שונים עם טעם וסגנונות שונים.

כחברה שדוגלת בתכנון מוקפד של מטבחים שישארו איתכם שנים רבות וישרתו את הצרכים שלכם, אנו רואים את המטבח בתור ליבו של הבית ולכן הוא דורש לספק את כל הצרכים שלכם בראש בראשונה מתחיל מאחסון מוצרי מזון ועד בישול מאכלים לכל המשפחה, אפייה, ניקיון ועד שלב האירוח.

אודות טופ קיטשן מטבחים

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

טופ קיטשן יודעת לשים דגש על תכנון נכון, מקצועי ופרקטי של מטבחים וזאת במטרה שיתאים לסגנון המטבח המודרני. לצורך כך אנו נפגשים עם כל לקוח יחד עם הצוות המקצועי שלנו יחד עם דוגמאות ועם מבחר ענק של עיצובים ודגמים וזאת במטרה לאפיין ולאתר במדויק את הצרכים שלכם , את כל הרצונות והציפיות שלכם מהמטבח המושלם עבורכם.

טופ קישטן מציעה ללקוחותיה את שירותיה של מעצבי פנים מנוסים לעיצוב המטבח בשיתוף הלקוחות, צוות החברה יודע לעצב מטבח מודרני ומעוצב יחד אתכם ולדייק בעיצוב החלומי שתמיד רציתם.

טופ קיטשן מתמחים בעיצוב מטבחים ובהתאמה מקסימלית לבית הלקוח

מעבר לעיצוב מטבחים בסגנונות שונים ומותאמים אישית לצורכי הלקוחות,
חברת טופ קיטשן נותנת דגש מיוחד על תכנון מטבח באופן מדויק לפי אפיון אישי.
אנחנו יודעים להתאים לכם כל סוג מטבח שיתאים לצורכי הבית שלכם.
כל תכנון מטבח דורש תכנון אדריכלי על ידי אדריכל מקצועי ומוסמך מטעמנו שזהו הערך המוסף שאנו מעניקים ללקוחותינו.

בחברת טופ קיטשן התהליך פשוט ויעיל, תיאום פגישה אישית לאפיון ואיתור הצרכים, תכנון תדמית של המטבח המועדף עליכם וסגנונו. כניסת התוכנית לייצור והתקנת מטבח בבית הלקוח.

עיצוב מטבחים טופ קיטשן

מטבחים לדוגמה

צרו קשר

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם!

עיצוב מטבח החלומות שלכם!

צרו קשר

לקביעת פגישה עם אדריכל ועם מעצבת הפנים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

הפרטים שלכם התקבלו בהצלחה, נציגינו יחזרו אליכם בהקדם.