אודות חברת טופ קיטשן

עיצוב ותכנון מטבחים

ישנן חברות רבות המציעות עיצוב מטבחים בסוגים שונים מודרנים ומשוכללים וכמובן גם באינספור עיצובים החל מ: מטבחי זכוכיתמטבחים כפריים, מטבחי יוקרה, מטבחים מודרניים.  זכרו שלא כל החברות לעיצוב מטבחים מציעות ללקוחות שלהן גם תכנון אדריכלי וגם עיצוב מודרני בהתאם לטעמו המדויק של הלקוח!

חברת טופ קיטשן מתמחה בעיצוב ותכנון מטבחים לקשת רחבה של לקוחות בכל הארץ, החברה בעלת וותק והתמחות בעיצוב מודרני של מטבחים.

במהלך השנים חברת טופ קיטשן תכננה ועיצבה מטבחים בסוגים שונים דוגמת: מטבחים בחיפוי זכוכית, מטבחים קלאסיים, מטבחים מודרנים ומטבחים בהתאמה אישית עבור מגוון רחב של לקוחות בעלי צרכים שונים עם טעם וסגנונות שונים.

כחברה שדוגלת בתכנון מוקפד של מטבחים שישארו איתכם שנים רבות וישרתו את הצרכים שלכם, אנו רואים את המטבח המודרני בתור ליבו של הבית ולכן הוא דורש לספק את כל הצרכים שלכם בראש בראשונה מתחיל מאחסון מוצרי מזון ועד בישול מאכלים לכל המשפחה, אפייה, ניקיון ועד שלב האירוח.

תכנון מטבחים 

טופ קיטשן יודעת לשים דגש על תכנון נכון, מקצועי ופרקטי של מטבחים וזאת במטרה שיתאים לסגנון המטבח המודרני. לצורך כך אנו נפגשים עם כל לקוח יחד עם הצוות המקצועי שלנו יחד עם דוגמאות של ועם מבחר ענק שצל עיצובים ודגמים וזאת במטרה לאפיין ולאתר במדויק את הצרכים שלכם , את כל הרצונות והציפיות שלכם מהמטבח המושלם עבורכם.

עיצוב מטבחים

בסיום שלב התכנון מגיע שלב העיצוב. עיצוב מטבחים דורש חשיבה רבה על כל הפרטים הכי קטנים במטבח והוא מגיע רק לאחר שלב תכנון מטבח.
טופ קישטן עוברת את שלב עיצוב המטבח בשיתוף הלקוחות ועם מעצבת פנים מנוסה. צוות החברה יודע לעצב את מטבח מודרני ומעוצב יחד אתכם ולדייק בעיצוב החלומי שתמיד רציתם.אל תשכחו שתהליך עיצוב מטבח הוא תהליך משמעותי מכיוון שהתוצאות יישארו יחד אתכם ובביתכם למשך זמן רב.  לכן חשוב להשקיע זמן ומחשבה בבחירת סגנון העיצוב שיהיה פרקטי ופונקציונלי לצד הצרכים שלכם.

תכנון ועיצוב מטבחים 

שלב עיצוב מטבח דורש מהלקוחות גם השקעה כספית וגם זמן לא מובטל, תהליך העיצוב מתבצע יחד עם מעצבת פנים בחברת טופ קיטשן אנו יודעים לאפיין את עיצוב המטבח שלכם באופן מקסימלי עבורכם גם ברמה התפקודית וגם ברמת הנראות והעיצוב. רק לאחר פגישה כזו אנו ניגשים לתכנון אדריכלי שנעשה על ידי אדריכל מנוסה.

צור קשר

אנחנו בטופ קיטשן נשמח לעצב לכם מטבח מודרני | מטבח כפרי | מטבח בחיפוי זכוכית, מלאו פרטים ונתחיל תהליך.

יצירת קשר טופ קיטשן לשיחת ייעוץ חינם חייגו: 04-8494444

כתובתנו: רח’ מרקוני 10 צ’ק פוסט, חיפה.

צרו קשר

לקביעת פגישה עם אדריכל ועם מעצבת הפנים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

הפרטים שלכם התקבלו בהצלחה, נציגינו יחזרו אליכם בהקדם.