מטבחים קלאסיים

מטבחים קלאסיים

סגנון הרטרו תופס היום חלק משמעותי מאוד בעיצוב הבית, כולל עיצוב מטבחים או עיצוב של מטבחים קלאסיים. מטבחים קלאסיים כוללים בתוכם סגנונות עיצוב שונים שהמשותף לכולם הוא שמירה על אותנטיות בהתאם לתרבות ממנה הגיעו בני הבית. מטבחים קלאסיים יכולים להיות מטבחים בסגנון כפרי וטבעי אך גם מטבחים בעלי עיצוב יוקרתי וויקטוריאני, מטבחים הלוקחים אותנו לאירופה ומחזירים אחורה בזמן. עם זאת, פונקציונליות המטבח כמובן צועדת קדימה עם הזמן ומבחינת תכנון המטבח ואבזורו מדובר על מטבח מודרני הנהנה מטכנולוגיה חדשנית יחד עם אלמנטים עיצוביים היוצרים את הסגנון הקלאסי.

תכנון חכם ועבודה נוחה במטבח קלאסיים

כפי שציינו, כמו מטבחים בעיצוב עכשווי משולבים חיפוי זכוכית, גם מטבחים קלאסים נהנים מתכנון מדויק ומוקפד ושימוש בכל האמצעים הנדרשים לפונקציונליות גבוהה, תנועה ודינמיות נוחות במטבח וזאת יחד עם האפשרות להתרפק על סגנון רך וקלאסי. תכנון נכון בא לידי ביטוי קודם כל בחלוקה נכונה של אזורי המטבח כך שלא תידרש התרוצצות מתמדת בין אזורי המטבח השונים. מיקומם של שטחי אחסון רחבים לצד אזור העבודה במטבח הופכים את העבודה לנוחה יותר. כך למשל מיקום סמוך של המקרר ואזור העבודה או מיקום הכיור בסמוך לאזור בו מאוחסנים אביזרי ניקיון מאפשרים עבודה נוחה וחיסכון בזמן. פתרונות אחסון חכמים מקלים על העבודה בכך שאין צורך לאחסן מכשירים על השיש או משטח העבודה. פרזול איכותי הכולל מסילות איכותיות למגירות, צירים לארונות וקלפות הופך אף הוא את העבודה במטבח לנוחה ומתאימה לתקופה שלנו.

רוצים לקבוע פגישה עם אדריכל או מעצבת פנים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מעטפת קלאסית לליבה מודרנית

אם התכנון והאמצעים בהם עושים שימוש במטבח הם חדשניים ומודרניים אז איפה באה הקלאסיות לידי ביטוי? הקלאסיות באה בעיקר במעטפת החיצונית: שימוש בצבע לבן יוצר מראה קלאסי ונקי, זאת לצד שימוש בעץ במקומות מסוימים המכניס חמימות וסגנון רטרו. גם פריטים עיצוביים כמו כלים בסגנון של פעם, פסלים או עציצים יוסיפו לקלאסיות של המטבח. במטבח קלאסי יהיה פחות שימוש בחומרים המאפיינים את המטבח המודרני – הייטקי כמו מתכת או שימוש בגוונים ססגוניים או צבע שחור.

עיצוב מטבחים כפריים

ההבדלים בין סגנונות העיצוב הם דקים יחסית והיום במטבחים רבים ישנו סגנון אקלקטי המשלב בין מודרני ועכשווי לקלאסי או כפרי כשהסגנונות משתלבים ה בזה בצורה הרמונית. על מנת לשלב מבלי ליצור תחושת בלגן חשוב ניסיון רב בתכנון ועיצוב מטבחים בכל הסגנונות. חברת טופ קיצ’ן היא בעלת ניסיון רב בעיצוב ותכנון מטבחים בכל סגנונות העיצוב ויודעת היטב היכן להכניס את המודרני והיכן את הקלאסי כך שהמטבח יהיה פונקציונלי אך מעוצב בדיוק כפי שדמיינתם.

צרו קשר

בואו לתכנן ביחד איתנו את מטבח החלומות שלכם!

עיצוב מטבח החלומות שלכם!

צרו קשר

לקביעת פגישה עם אדריכל ועם מעצבת הפנים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

הפרטים שלכם התקבלו בהצלחה, נציגינו יחזרו אליכם בהקדם.